CZYM JEST CUDNYBOX?

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, tworzącą pudełeczka pełne miłości, relaksu i pielęgnacji. Sami jesteśmy wielkimi fanami pudełek subskrypcyjnych, dlatego postanowiliśmy stworzyć coś własnego! Oprócz tradycyjnych pudełek wypełnionych kosmetykami, przekąskami, gadżetami i książkami, chcemy zaproponować coś, czego na rynku jeszcze nie spotkaliśmy - boxy dla maluszków!

Sami spodziewamy się małego szkraba i sądzimy, że taki box dla maluszka to jest to, czego nam brakuje. Co znajdzie się w Cudnym BabyBoxie? Produkty do pielęgnacji od pierwszych dni maluszka, zniżki na ubranka, małe upominki, wyprawkowe niezbędniki i wiele więcej...! Obserwujcie nas na bieżąco!

W naszej ofercie znajdzie się również CudnyBox, w którym każda z nas - drogie Panie - znajdzie produkty do codziennej pielęgnacji, makijażu. Nie zapominamy również o odrobinie relaksu, tak ważnego w dzisiejszym zabieganym świecie. Postaramy się, by znalazły się w nim produkty naturalne i najlepszej jakości!

A do dla Panów? Na pewno pojawi się też pudełeczko - idealne na urodziny, Dzień Chłopca, Dzień Taty, Walentynki lub po prostu - bez okazji!
Ideą Cudnego Boxa jest rozpowszechnianie produktów, propagowanie relaksu w domowym zaciszu, ale także emocji takich jak spokój i relaks, które w aktualnych czasach stanowią towar deficytowy. Chcemy podarować Wam chwilę relaksu w zaciszu własnego domu, połączoną z pielęgnacją ciała i ucztą dla duszy!

CudnyBox to pudełka dla każdego, które kompletujemy z dbałością o każdy szczegół, by podczas otwierania sprawiały radość i niespodziankę!