BlanX to marka luksusowych preparatów do higieny jamy ustnej i wybielania zębów stworzona z myślą o najbardziej wymagających, dla których piękno uśmiechu stanowi pierwszoplanową wartość. BlanX kieruje swoje produkty do wszystkich, który pragną należycie dbać o estetykę swojego uśmiechu i cieszyć się białym i zdrowym uzębieniem. Marka BlanX przeznaczona jest dla ludzi o nienagannym poczuciu estetyki, szczególnie zainteresowanych utrzymaniem nieskazitelnie białego uśmiechu.

To polska marka oferującą najwyższej jakości kosmetyki mineralne do makijażu. Ich inspiracją jest piękno pochodzące z natury i to właśnie natura i piękno połączone razem stanowią nazwę produktów – Neauty. Nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak: konserwanty, barwniki chemiczne czy też substancje zapachowe,  na twarzy wyglądają naturalnie, nie powodują powstawania nieestetycznego efektu „maski”.

Wszystkie produkty BIODERMA,  zgodnie z filozofią BIOLOGIA WSPARCIEM DLA DEREMATOLOGII, naśladują naturalne mechanizmy zachodzące w skórze pod względem substancji i działania. Tworząc je, BIODERMA sięga po najczystsze składniki aktywne, które w naturalny sposób są obecne w skórze oraz usuwają przyczyny, a nie tylko objawy dysfunkcji skóry.

Firma Barwa to nowoczesna firma kosmetyczna z bogatymi tradycjami. W codziennej pracy kierują się słowami: „Potęga doświadczenia, stabilny rozwój i produkty najwyższej jakości to nasz sposób na sukces”. Poprzez konsekwentne dążenie do celu nieustannie podnoszą jakość naszych produktów, zyskując coraz szersze grono zadowolonych klientów w Polsce i na świecie.


GoNature powstało z głębokiej wiary w potęgę natury! W kosmetykach marki znajdziesz samą naturę. Ma ona wszystko, czego potrzebuje Twoje ciało. Kosmetyki dostarczają do organizmu tylko naturalne i bezpieczne składniki, które odżywiają, upiększają, a wręcz uzdrawiają skórę. Nad składem kosmetyków pracują specjaliści z pasją i doświadczeniem. Wspólnie tworzą skuteczne kompozycje składników, by zadbać o właściwą pielęgnację Twojego ciała.

Misją Producenta Kosmetyków Naturalnych KORANA jest produkcja bezpiecznych kosmetyków w oparciu o receptury zaczerpnięte z natury a w szczególności z produktów z ula. Od kilkunastu lat poszukujemy w otaczającej nas przyrodzie naturalnych rozwiązań, które pozwalają nam na bezpieczną pielęgnację ciała tym samym na zachowanie młodego i zdrowego wyglądu.

JADWIGA Instytut Kosmetyczno-Medyczny laboratorium bioodnowy od kilkudziesięciu lat kieruje swoją ofertę do profesjonalistów z dziedziny zdrowia i urody. Powstały także kosmetyki uzupełniające – pozwalające na pielęgnację skóry w domu. Skierowane do każdego typu cery. Kosmetyki do twarzy i ciała. Sprawdzone i skuteczne.

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości kosmetyków opartych o naturalne składniki i wzbogaconych o innowacyjne komponenty.

Sklep z koreańską pielęgnacją inny niż wszystkie.  Miejsce, w którym spotkasz niszowe, koreańskie marki i produkty które uzdrowią Twoją skórę.


FunLac powstał z miłości do stylizacji paznokci.Skoro malowanie to czysta zabawa, dlaczego nie przerzucić jej na markę, która zapewni każdej osobie czysty fun?


Wspieramy dążenia kobiet do posiadania najlepszej jakości kosmetyków do makijażu i dlatego marka AFFECT będąca producentem profesjonalnych kosmetyków do makijażu została stworzona, by wypełnić lukę między kosmetykami z najwyższej półki a produktami do codziennego makijażu.

GLOV to najprostszy i najbardziej naturalny sposób na demakijaż, bez wacików, bez chemii, pozostawia skórę nieskazitelnie czystą!

Innowacyjna formuła stworzona na bazie tlenu wielokrotnie wzmacniającego skuteczność składników aktywnych.

My kochamy i kawę i herbatę, które zaraz po wodzie są najpopularniejszym trunkiem na świecie… I cały czas nie możemy się zdecydować…  Pracujemy nad tym żebyś odnalazł w naszym sklepie kawę i herbatę idealną dla Ciebie. Zatrzymaj czas z filiżanką kawy lub herbaty w dłoni, albo spraw wspaniały prezent swoim bliskim.


Nasz cel to wysokiej jakości kosmetyki do makijażu w przystępnej cenie, aby każda kobieta mogła je wypróbować. Odkryj swój styl z So Chic!, baw się kolorami i twórz najmodniejsze makijaże sezonu.

Wierzymy, że produkty L’biotica pozwalają odkryć naturalne piękno kobiet (i mężczyzn), rozpieścić zmysły zapachem, kolorem oraz konsystencją a jednocześnie zapewnić skuteczną profilaktykę przed negatywnym wpływem cywilizacji na zdrowie i urodę.

Poznaj kosmetyki naturalne Creamy i obserwuj, jak zmienia się Twoja cera. Polska marka rodem z Haiti - to kwintesencja natury dopasowana do potrzeb każdej kobiety, to nostalgia za Haiti i potrzeba przybliżenia światu jego bogactwa i niezwykłego piękna.