CUDNYBOX STANDARD

CudnyBox Standard to standardowa wersja pudełeczka, komponowana przez nasz zespół. Dbamy o to, by każda edycja była wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego edycje będą wychodziły raz na 2 miesiące, choć pewnie będziemy mieć dla Was wiele niespodzianek. Zawartość Cudnego Boxa w wersji standardowej to minimum 5 produktów z różnych kategorii: pielęgnacja ciała, pielęgnacja włosów, makijaż, akcesoria, domowe SPA, relaks, książki, gadżety, przekąski. W każdym boxie znajdziecie też wiele ciekawostek, inspiracji i niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy!

CUDNY BABYBOX

Cudny BabyBox to magiczne pudełeczko, które skrywa pierwsze skarby maleństwa, niezbędne w każdej wyprawce. Doskonale wiemy, jak niesamowitym i radosnym momentem jest oczekiwanie na szkraba oraz jak wiele pytań i wątpliwości rodzi się w tym okresie. Dlatego chcemy wszystkim przyszłym i świeżo upieczonym mamom pomóc w skompletowaniu wyprawki, oddając w ich ręce Cudny BabyBox. W pudełeczku znajdują się również produkty, z których każda mama na pewno się ucieszy! :) To również świetny pomysł na prezent!

CUDNYBOX DLA NIEGO

Niezbędnik eleganta to pudełeczko, które musi mieć każdy mężczyzna! Znajdą się w nim zarówno produkty kosmetyczne, jak i drobne gadżety i produkty codziennego użytku. Zadbana cera, wypielęgnowany zarost czy zniewalający zapach - tego nie może zabraknąć! Niezbędnik eleganta to również świetny pomysł na prezent dla brata, męża, chłopaka czy nawet taty i dziadka! :)